Současnost

Moderní historie Racing Party
(do r. 2012 zvané MotoMotoParty)

2006 Racing Party Nr.1 – Peach Pit
První ročník vznikl z velké míry na nátlak vás, pařmenů. Několik jedinců se po netu vyhecovalo a Gerry s Kohoušem upekli čtyři racing dorty. Naše obavy o nedostatek účastníků vyvrátil nacpaný Peach Pit.

2007 Racing Party Nr.2 – Peach Pit
Druhý ročník samospádem zafungoval a moc si z něj nepamatuji. Doufám, že účastníci bílá místa vyplní v diskusi. Myslím, že poprvé byla tombola, a kolega Vítězslav se opil k nepoužití. Dostavila se i naše milovaná hvězda Helena Zeťová, s níž jsme tehdy dělali rozhovor do Motohousu. Nebylo zbytí, i ona byla ozdobena redakčními samolepkami gangem českobudějovických Ducati-Monster-Lepičů. Nevynechali ani její luxusní pozadí.

2008 Racing Party Nr.3 – Peach Pit
Na třetí ročník tuším byly poprvé rozmístěny hostesky. Baletky ze Státní opery Praha v sukýnkách z Labutího jezera uvítaly návštěvníky s Jack Danielsem v ruce. Tehdy jsme začali tušit, že tohle magnetické setkání bude chtít víc a víc…

2009 Racing Party Nr.4 – Hockeyka
Čtvrtý ročník MotoMotoParty jsme museli přestěhovat do většího. Bar Hockeyka nás děsil svými rozměry a dvojnásobnou kapacitou. To jsme netušili, že se do baru s kapacitou 150 lidí vmáčkne celých 250. Dokonce se pár desítek lidí ani nevešlo. Což jsme oplakali. Ale fakt je, že nikdy nevíme, kolik vás přijde. Vždyť jsme předem nikomu neřekli, že tam budou hrát Dresscode s naší oblíbenou zpěvačkou/barmankou Luckou, pak holčičí kapela K2, a že si poprvé střihneme přípravu módní přehlídky. Na drink se stavil i GP racer Lukáš Pešek. Jak to, že tam bylo tolik lidí, když to nikdo předem nevěděl? Netuším. Ale jsem rád.

2010 Racing Party Nr.5 – Hockeyka
Pátý ročník, poprvé se vstupným. Měli jsme velký strach, že nikdo nepřijde. Chtěli jsme se na to vykašlat. Ale našli jsme MGM, zodpovědnou agenturu na hostesky a modelky, která organizaci hodně ulehčila. Přijel Matěj Smrž se svou exkluzivní závodní motorkou. A moc nám pomohli partneři akce. Děkujeme jim, stejně jako vám, že nesedíte doma a na Racing Party chodíte. Po kapele reprodukovaná hudba vyhazuje pojistky a 300 lidí překonává možnosti baru…

2011 Racing Party Nr.6 – PM Club
Opět změna prostoru, opět navýšení náročnosti programu. Zkoušíme začít premiérou videa a setkáním se závodníky, a fanouškům se to líbí – u stolu sedí superbikoví bratři Smržové, Moto3 rider Kuba Kornfeil a kaskadér Martin Krátký a od propisek a fixů se jim jen kouří. Před vchodem se skví závodní Radical s motorem z Hayabusy, v klubu hostesky střeží superbike dovezený přímo ze seriálu WSBK, fashion show rozpohybovává choreograf, Vladimir 518 představuje knihu Kmeny a rozjíždí kotel spolu s Mikem Trafikem. Popůlnoční DJ sety okrašluje bubeník Oliver Beatman.

2012 Racing Party Nr.7 – PM Club
O party projevují zájem lokální televize, dostáváme do vysílání rozhovor s kaskadéry, v prostoru klubu stojí 5 strojů, aplaus sklízí video Davida Pabišky z Dakaru, překvapivý je koncert Ondřeje Smeykala v jamu s Terezou Černochovou včetně krátkého zahrání na výfuk/didgeridoo, následné tvrdé riffy i jemný projev tvorby K2 završují hendrixovou Purple Haze, načež otěže přebírá DJ Rockstar a šéf klubu se vyznává z toho, že Racing Party patří mezi tři největší a nejlepší akce posledního roku.

2013 Racing Party Nr.8 – PM Club
Letošní party je v procesu příprav, program vidíte na vedlejší záložce, hlavní mediální partnerství vzali na svá bedra MotorBike a Faster, připravujeme dvoustranu rozhovorů s českými top závodníky jak motocyklovými, tak automobilovými, jejichž přítomnost budete moci zneužít pro vytvoření takového památečního setu podpisů, který nemá obdoby. Někoho ale nezajímají lidé, nýbrž stroje. Bude vystaveno několik krásných motorek a před klubem budou stát placaté káry. Tak co, těšíte se?